Юридичні консультації

Захист прав, спори

Аудит земельної ділянки

Землевпорядкування...

Послуги для агробізнесу

Купівля-продаж землі

Сьогодні в Україні неможливо купити, продати землю, побудувати на ній об'єкт нерухомості або підприємство, якщо ця земельна ділянка не оформлена і не внесена до земельного кадастру, чому, в свою чергу, передують землевпорядні та геодезичні роботи.


 Землеустрій полягає зокрема у розробці, складанні, затвердженні землевпорядної документації (проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) тощо), перенесення відомостей на місцевість, проведенні різного роду обстежень (геодезичних, картографічних, грунтових та інших).


Якісне та професійне проведення землевпорядних робіт є особливо необхідним для суб’єктів господарювання, що є землевласниками або землекористувачами або ж планують стати такими. Адже непрофесійне складання землевпорядної документації, проведення вимірів земельних ділянок неналежними геодезичними приборами може призвести у майбутньому не лише до проблем, пов’язаних з накладенням меж земельних ділянок, розміщенням земельних ділянок не за належним місцезнаходженням, а й до можливості скасування державної реєстрації земельних ділянок взагалі, що потягне за собою скасування права власності чи права користування земельною ділянкою.

 

Зважаючи на фінансові ризики, які існують у разі неякісного проведення землеустрою або геодезичних робіт, проведення останніх на високому професійному рівні має бути першочерговим для суб’єктів, що планують стати землевласниками чи землекористувачами.