Юридичні консультації

Захист прав, спори

Аудит земельної ділянки

Землевпорядкування...

Послуги для агробізнесу

Купівля-продаж землі

Експертна оцінка землі має на меті визначення ринкової вартості земельної ділянки, або ринкової вартості права оренди землі або справедливої вартості права постійного користування.

 

Застосовується при укладанні цивільно-правових актів (договори купівлі-продажу землі, застави, тощо), викуп земельних ділянок (у т.ч. для суспільних потреб), при внесенні до статутного фонду, для відображення в бухгалтерському обліку.


Наші фахівці мають достатню кваліфікацію і досвід, щоб при адекватному ціноутворенні якісно і в прийнятні терміни виконати експертну грошову оцінку будь-якої складності.

 

Не секрет, що останнім часом часто висновок про вартість земельної ділянки стаd документом, в якому оцінювач відображає в першу чергу побажання замовника і не відповідає на питання, а яка ж ринкова вартість ділянки. Слід пам'ятати, що неякісно або непрофесійно виконана експертна оцінка - найпростіший шлях для виникнення проблем, аж до визнання угоди недійсною.

 

Можливо, у Вас з'явилися питання до якості вже виконаної експертної грошової оцінки або до професіоналізму її виконавців? На ці питання можна відповісти за допомогою процедури рецензування. Якщо її результати будуть негативними, можливо ще не пізно вжити необхідні заходи.

 

 

 

Читайте також:  Інвентаризація земель