Юридичні консультації

Захист прав, спори

Аудит земельної ділянки

Землевпорядкування...

Послуги для агробізнесу

Купівля-продаж землі

Проект ПРООН в Україні «Юридичне забезпечення прав та можливостей бідних» висловлює подяку Асоціації «Земельна спілка України» в наданні професійної та експертної підтримки впровадження проекту в Україні.
 
За час нашої спільної діяльності Асоціація «Земельна спілка України» показала себе як досвідчена та професійна організація у сфері земельних відносин в Україні, яка активно займається не лише поширенням обізнаності населення з земельних питань, а також нормотворчою діяльністю.
 
Ми переконалися у ефективності роботи Асоціації у співпраці з органами державної влади, громадськими організаціями, участі у розробці нормативно - правових актів та сприянні прийняття нормативно-правових актів.
 
За участю Асоціації «Земельна спілка України» спільно було проведено ряд заходів, спрямованих на розвиток земельного законодавства, висвітлення проблемних питань земельних відносин в ЗМІ. Експертами Асоціації було підготовлено ряд інформаційних посібників з земельних питань, проведено численні навчальні семінари.
 
Серед наших спільно досягнутих з асоціацією «Земельна спілка України» результатів слід зазначити наступні:
 
Фахівці 742 громадських приймалень територіальних управлінь Міністерства юстиції України, 55 громадських організацій, 4 юридичних клінік взяли участь у інтерактивних тренінгових програмах з актуальних питань земельного законодавства за участю експертів асоціації «Земельна спілка України».
Більше 180 000 громадян отримали безоплатну первинну консультацію від надавачів безоплатної первинної допомоги, які брали участь у вищезгаданих тренінгових програмах за участю експертів асоціації «Земельна спілка України».
5 тисяч інформаційних посібників з актуальних питань земельного права, які розроблялися експертами асоціації «Земельна спілка України», розповсюджені серед надавачів безоплатної правової допомоги та малозабезпеченого населення України.
 
Варто також зазначити, що Веб-портал Асоціації є одним з найкращих джерел актуальної та об'єктивної інформації з земельних питань, як для професіоналів в земельних відносинах, так і для громадян, фермерів тощо.
 
Ми переконані, що наша спільна діяльність з Асоціацією «Земельна спілка України» має позитивний вплив на розвиток земельних відносин в Україні, є успішною та сприяє підвищенню рівня правової обізнаності населення України з питань земельного законодавства.
 
 
З повагою,
Наталія Ступницька
Керівник Проекту