Юридичні консультації

Захист прав, спори

Аудит земельної ділянки

Землевпорядкування...

Послуги для агробізнесу

Купівля-продаж землі

Згідно з українським законодавством земельна ділянка може використовуватися ТІЛЬКИ відповідно до цільового призначення ( наприклад , «для ведення садівництва» ), зазначеного в акті або договорі оренди.

Порушення цієї вимоги може зробити неможливим отримання дозволів на будівництво , спричинити великі штрафи , а в окремих випадках і привести до вилучення землі державою .

Необхідно також враховувати , що порушення порядку встановлення та зміни цільового призначення земель є підставою для :

• визнання недійсними рішень органів державної влади , органів місцевого самоврядування про надання (передачу ) земельних ділянок громадянам та юридичним особам;
• визнання недійсними угод щодо земельних ділянок;
• відмови в державній реєстрації земельних ділянок або визнання реєстрації недійсною ;
• притягнення до відповідальності відповідно до закону громадян та юридичних осіб , винних у порушенні порядку встановлення та зміни цільового призначення земель .


Зміна цільового призначення (переведення земель в іншу категорію ) - це легальна процедура , в ході якої землевпорядна документація розробляється та затверджується у державних службах.

Зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо відведення земельних ділянок .

 

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України.
Щоб дізнатися вартість послуги та детальну інформацію, телефонуйте +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68.


Якщо ви вирішили змінити цільове призначення земельної ділянки, що знаходиться на території Київської області, вартість послуги складатиме від 8 000 грн, у місті Києві – за домовленістю. Термін виконання робіт складає від 1 до 3 місяців. У результаті виконання робіт зі зміни цільового призначення, Ви отримаєте витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку з новим цільовим призначенням.

 

Читайте також: Підготовка договорів і кошторисів щодо землевпорядних послуг