Юридичні консультації

Захист прав, спори

Аудит земельної ділянки

Землевпорядкування...

Послуги для агробізнесу

Купівля-продаж землі

Нормативна грошова оцінка землі використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні землі, орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

 

Часто землекористувач або власник ділянки задаються питанням, чому після затвердження нової нормативної оцінки плата за землю зросла у кілька разів, і це на тлі розвитку кризових явищ в економіці?

 

Із залученням наших спеціалістів Ви можете провести аналітичне дослідження відповідності розробки нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту або нормативної грошової оцінки населеного пункту та земельної ділянки в його межах вимогам нормативної бази.

 

Аналіз виконується у землевпорядній та юридичній площинах, і в результаті Ви отримаєте відповіді на наступні питання: чи були допущені помилки, який їх вплив на формування значення нормативної оцінки, чи можливі шляхи досягнення адекватної плати за землю.

 

 

Читайте також:  Представництво інтересів