Юридичні консультації

Захист прав, спори

Аудит земельної ділянки

Землевпорядкування...

Послуги для агробізнесу

Купівля-продаж землі

Згідно із законодавством України проект відведення земельної ділянки (проект землеустрою) повинен складатися у випадку:

 

• безкоштовної приватизації земельних ділянок громадянами (Земельна спілка України не надає цю послугу)
• надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування
• зміни цільового призначення земельних ділянок або формування нових земельних ділянок
• формування земельної ділянки як об'єкта цивільних прав(формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об'єкта цивільних прав. Тобто, земельна ділянка не може бути відчужена (продана, подарована, передана у спадок, здана в оренду, обміняна, передана в заставу) до того моменту, поки вона не стане об'єктом цивільних прав).
• продажу земельних ділянок державної та комунальної власності громадянам та юридичним особам
• підготовки земельних ділянок до продажу на земельних торгах
• при необхідності визначення порядку використання земель сільськогосподарського призначення(наприклад: земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва можуть використовуватися відповідно до розроблених та затверджених в установленому порядку проектів сівозмін)

 


Також без проекту землеустрою земельна ділянка не може бути зареєстрована у Державному земельному кадастрі та державна реєстрація прав на таку ділянку не може бути проведена.Крім того, законодавство України встановлює, що деякі види користування земельними ділянками здійснюються тільки за проектами землеустрою та будь-яке відхилення від них може призвести до значних санкцій з боку контролюючих державних органів та цивільної, адміністративної або навіть кримінальної відповідальності.При цьому, документація із землеустрою повинна розроблятися тільки особою, яка отримала відповідний сертифікат від держави, на високому юридичному рівні і має відповідати вимогам, які висуває сучасне земельне законодавство України.Наші переваги:

 

• Ми - команд висококваліфікованих юристів і досвідчених землевпорядників
• Ми не тільки розробляємо проекти землеустрою, а й виконуємо без вашої участі повне їх погодження з усіма необхідними державними органами та органами місцевого самоврядування. Таким чином, Ви економите час, нерви та здоров'я.
• Ми здійснюємо авторський нагляд за виконанням проектів землеустрою, тобто, несемо повну відповідальність за якість розробленого проекту і вносимо необхідні зміни до нього у разі появи нових вимог законодавства.Щоб замовити проект відведення земельної ділянки:1. Зателефонуйте +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68.

 

Або про відправте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. повідомлення з коротким описом ситуації, вкажіть конкретно питання, на які необхідно отримати відповідь, прикріпіть документи, що мають відношення до Вашого питання (за бажанням), залиште контактну інформацію.2. Сплатіть вартість робіт, яка буде повідомлена спеціалістом Земельної спілки України або надіслана на електронну адресу.

 


Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України.
Якщо ви хочете замовити проект відведення на земельну ділянку, яка знаходиться у Київській області, то вартість послуги  складає від 8 000 грн., у місті Києві – за домовленістю. Термін виконання робіт - від 1 до 4 місяців, у результаті чого ви отримаєте витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку.Вартість робіт із виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки, що знаходяться на території Київської області, складає від 3 500 грн, у місті Києві – за домовленістю. Термін виконання робіт складає від 14 днів до 4 місяців, в залежності від виду технічної документації, у результаті чого ви отримаєте витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку.