Юридичні консультації

Захист прав, спори

Аудит земельної ділянки

Землевпорядкування...

Послуги для агробізнесу

Купівля-продаж землі

Землевласники та землекористувачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в Україні площею понад 100 га зобов’язані виготовити та затвердити проекти еколого-економічного обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.
 
Механізм розроблення даних проектів затверджено постановою КМУ № 1134 від 02.11.2011 р. Виконавцями цих проектів можуть бути юридичні та фізичні особи-підприємці, які є сертифікованими інженерами землевпорядниками або мають їх у своєму складі. Перелік розробників документації можна переглянути на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України
 
Для виготовлення проекту землеустрою замовник укладає договір з виконавцем, де обов’язково вказує вартість і строки виконання, які не можуть перевищувати 3 місяців. Державна інспекція сільського господарства України контролює виготовлення та дотримання проектів еколого-економічного обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. 
 
З початку 2013 року штраф за використання земельних ділянок без затверджених проектів для громадян становить 850–1700 грн, а для посадових осіб – 5100–8500 грн.
 
Розробка вище зазначених проектів убереже Вас від постійної сплати штрафів, дозволить ефективно організувати сільськогосподарське виробництво, забезпечить ефективне використання та охорону природних ресурсів. 
 
 
 
 
 
 
© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».